HAVASI LIVE
Časté dotazy
Jak se mohu podívat na koncert?
Pokud máte vstupenku, budete se po registraci moci podívat na koncert na webových stránkách HAVASI.LIVE. Můžete se přihlásit pomocí své e-mailové adresy a hesla. Klikněte VSTUPENKY v nabídce a poté na tlačítko PODÍVAT SE NA KONCERT.
HAVASI.LIVE
Dostal(a) jsem vstupenku jako dárek. Jak se mohu podívat na koncert?
Obdrželi jste KÓD KUPÓNU. Navštivte stránku https://havasi.live/gift/cz (nebo klikněte na níže uvedené tlačítko) a zadejte kód kupónu. Poté zadejte svou e-mailovou adresu a heslo. Poté budete mít platnou vstupenku a budete se moci zdarma podívat na online koncert. Svou vstupenku zobrazíte kliknutím na položku nabídky VSTUPENKY a po kliknutí na tlačítko PODÍVAT SE NA KONCERT se budete moci podívat na koncert.
AKTIVOVAT MOU DÁRKOVOU VSTUPENKU
Nedostávám e-maily ze stránek HAVASI.LIVE
Podívejte se do složky s nevyžádanou poštou. Pokud naše e-mailové zprávy naleznete ve složce s nevyžádanou poštou, označte je prosím „není nevyžádaná zpráva“. I pokud od nás neobdržíte žádné e-maily, váš účet na stránkách havasi.live by měl být aktivní. Na webových stránkách havasi.live byste se měli být schopni přihlásit pomocí své e-mailové adresy a hesla. Svou vstupenku zobrazíte kliknutím na nabídku VSTUPENKY. Poté klikněte na tlačítko PODÍVAT SE NA KONCERT a podívejte se na koncert.
Jak si mohu stáhnout obsah?
Na webových stránkách havasi.live klikněte na položku nabídky VSTUPENKY a poté na tlačítko PODÍVAT SE NA KONCERT. Tlačítko (Tlačítka) pro stažení se zobrazí pod oknem přehrávače videí. Kliknutím na tlačítko (tlačítka) pod oknem přehrávače videí se můžete také pomocí přehrávače videí podívat bez stahování na extra obsah.
Zapomněl(a) jsem heslo.
Na webových stránkách havasi.live klikněte na přihlášení a poté na možnost „Zapomněli jste heslo?“. Zadejte svou e-mailovou adresu a pokračujte. Systém vám pošle e-mail s OVĚŘOVACÍM KÓDEM. Buďte prosím trpěliví. Doručení e-mailu s ověřovacím kódem může několik minut trvat. Na webových stránkách zadejte ověřovací kód, který jste obdrželi na e-mail. Poté zadejte nové heslo. Pokud jste svou e-mailovou adresu zadali nesprávně nebo z nějakého důvodu nemůžete přijímat e-maily ze stránek HAVASI.LIVE a nemůžete resetovat své heslo, napište nám e-mail na adresu info@havasi.live.
Mohu se na koncert podívat později?
Zakoupené koncertní filmy budou dostupné ke zhlédnutí a stažení po dobu tří dnů. Na živé koncertní streamy se můžete dívat opakovaně během 24 hodin.
Jaké vybavení potřebuji ke zhlédnutí koncertu?
Koncert budete moci sledovat na počítači, tabletu, mobilním telefonu (iOS nebo Android) nebo na chytrém televizoru. Budete potřebovat širokopásmové připojení k internetu. Pokud zařízení dokáže přehrávat videa (jako např. YouTube), budete schopni sledovat také koncertní stream.
Jak mohu sledovat koncert na svém zařízení?
Koncert můžete sledovat (1) na počítači, (2) na mobilním zařízení Android nebo iOS nebo (3) na chytrém televizoru. Chcete-li koncert sledovat na televizoru, máte několik možností. (A) Připojte počítač k televizoru pomocí kabelu HDMI. (B) Na chytrém televizoru otevřete internetový prohlížeč. Zadejte URL: havasi.live/tv (Vyžaduje to kompatibilní chytrý televizor.) (C) Na mobilním zařízení Android otevřete stránky havasi.live. V okně přehrávače videí klikněte na ikonu Chromecast. (Vyžaduje to kompatibilní zařízení.) (E) Na mobilním zařízení iOS otevřete v prohlížeči Safari stránky havasi.live. V okně přehrávače videí klikněte na ikonu Airplay. (Vyžaduje to Apple TV.) Kliknutím na tlačítko otestujete svá zařízení!
TESTOVACÍ VIDEO
Mohu svou vstupenku prodat?
Ne, vstupenky jsou personalizované. Koncert můžete sledovat pouze vy pomocí e-mailové adresy a hesla pro přihlášení na webových stránkách HAVASI.LIVE.
Stále potřebuji pomoc.
Pokud jste nenašli odpověď na svůj problém, napište nám e-mail na adresu: info@havasi.live. Náš tým vám co nejdříve odpoví.
Užijte si online koncert!