HAVASI LIVE
CZP
Jak mogę obejrzeć koncert?
Osoby posiadające bilet mogą obejrzeć koncert na stronie HAVASI.LIVE, na której dokonały rejestracji. Do zalogowania się należy użyć adresu e-mail i hasła. W menu wystarczy kliknąć BILETY, a następnie przycisk WYŚWIETLENIE KONCERTU.
HAVASI.LIVE
Otrzymałem bilet w prezencie. Jak mogę obejrzeć koncert?
Dostał Pan KOD Z BONU. Prosimy odwiedzić stronę https://havasi.live/gift/pl (lub kliknąć poniższy przycisk) i wpisać otrzymany kod. Następnie wprowadzić swój adres e-mail i hasło. Otrzyma Pan wtedy ważny bilet i zyska możliwość obejrzenia koncertu online za darmo. Aby odszukać biletu, wystarczy kliknąć w menu pozycję BILETY. Po kliknięciu przycisku WYŚWIETLENIE KONCERTU będzie Pan mógł obejrzeć występ.
AKTYWACJA BILETU UPOMINKOWEGO
Nie otrzymałem wiadomości e-mail wysłanych z domeny HAVASI.LIVE
Prosimy sprawdzić folder na spam. W razie znalezienia w nim wiadomości należy zaznaczyć, że „to nie jest spam”. Nawet w przypadku nieotrzymania wiadomości konto havasi.live powinno być aktywne. Powinien Pan mieć możliwość zalogowania się na stronie havasi.live za pomocą swojego adresu e-mail i hasła. Aby odszukać swój bilet, wystarczy wejść w menu BILETY, a następnie kliknąć przycisk WYŚWIETLENIE KONCERTU w celu obejrzenia występu.
Jak mogę pobrać treści?
Na stronie havasi.live należy kliknąć w menu pozycję BILETY, a następnie przycisk WYŚWIETLENIE KONCERTU. Obok okna odtwarzacza wideo będzie widać przycisk(i) pobierania. Można też obejrzeć dodatkowe treści w oknie odtwarzacza wideo bez konieczności ich pobierania, klikając znajdujący(-e) się pod nim przycisk(i).
Nie pamiętam hasła.
Na stronie havasi.live należy kliknąć Logowanie, a następnie opcję „Nie pamiętają Państwo hasła?”. Potem wystarczy wpisać swój adres e-mail i przejść dalej. System wyśle wiadomość e-mail z KODEM WERYFIKACYJNYM. Prosimy o cierpliwość. Może minąć kilka minut, nim kod dotrze. Na stronie trzeba wpisać otrzymany kod weryfikacyjny. Następnie należy wprowadzić nowe hasło. W przypadku literówki w adresie e-mail lub braku możliwości odebrania wiadomości wysłanych z domeny HAVASI.LIVE i niemożności zresetowania hasła prosimy skontaktować się z nami, wysyłając wiadomość na adres info@havasi.live.
Czy mogę obejrzeć koncert w późniejszym terminie?
Kupione filmy z koncertów będą dostępne przez 3 dni do obejrzenia i pobrania. Transmisje online z koncertów na żywo można obejrzeć ponownie w ciągu 24 godzin.
Jaki sprzęt będzie potrzebny do obejrzenia koncertu?
Koncert można obejrzeć na komputerze, tablecie, telefonie komórkowym (z systemem iOS lub Android) bądź na telewizorze Smart TV. Należy mieć dostęp do łącza szerokopasmowego. Jeżeli na posiadanym urządzeniu da się odtworzyć filmy (np. na portalu YouTube), to będzie można na nim również obejrzeć transmitowany koncert.
W jaki sposób mogę obejrzeć koncert na urządzeniu?
Koncert można obejrzeć na (1) komputerze, (2) urządzeniu mobilnym z systemem Android lub iOS (3) bądź na telewizorze Smart TV. W przypadku chęci obejrzenia występu na telewizorze można skorzystać z kilku opcji. (A) Podłączyć komputer do telewizora za pomocą kabla HDMI. (B) Na telewizorze Smart TV uruchomić przeglądarkę internetową. Wpisać adres URL: havasi.live/tv (konieczne jest posiadanie kompatybilnego telewizora Smart TV). (C) Otworzyć stronę havasi.live na urządzeniu mobilnym z systemem Android. W oknie odtwarzacza wideo kliknąć ikonę Chromecast (należy mieć kompatybilne urządzenia). (E) Otworzyć stronę havasi.live w przeglądarce Safari na urządzeniu mobilnym z systemem iOS. W oknie odtwarzacza kliknąć ikonę AirPlay (trzeba mieć Apple TV). Prosimy kliknąć przycisk w celu przetestowania urządzeń!
TEST WIDEO
Czy mogę odsprzedać bilet?
Nie, bilety są przypisane do danej osoby. Koncert można obejrzeć jedynie po użyciu swojego adresu e-mail i hasła do logowania na stronie HAVASI.LIVE.
Nadal potrzebuję pomocy.
Jeżeli powyżej brakuje odpowiedzi dotyczącej napotkanego problemu, prosimy skontaktować się z nami drogą mailową: info@havasi.live. Nasz zespół odpowie możliwie jak najszybciej.
Życzymy przyjemnego oglądania koncertu online!