Image
Image
  • HAVASI Online Concert Show

    Stream: Europe

  • 29 grudnia 2020 r.

    Polska: 20:00

KUP BILET
Streaming Bilet: 44 zł
(Tylko bilet)
Gold Pakiet: 66 zł
(Bilet + film z koncertu + CD)
Informacje nt. biletów
Bilet uprawnia do obejrzenia koncertu online na komputerze lub urządzeniu mobilnym po wpisaniu swojego adresu e-mail i hasła. Widzowie, którzy zdecydują się na złoty pakiet, mogą również pobrać dwupłytowy album „Best of Symphonic” oraz film z koncertu „Best of Symphonic” w jakości Full HD.
UDZIAŁ W WYDARZENIU
Ekskluzywny koncert online
Ekskluzywny koncert online

THIS IS A MIND-BLOWING SOLO PIANO SHOW, WITH MORE THAN 500,000 TICKETS SOLD WORLDWIDE.

29 grudnia będzie okazja obejrzeć na żywo najbardziej niesamowity występ fortepianowy świata, w zaciszu własnego domu.
Pianista wzbudzający ogromne zainteresowanie i zapełniający europejskie areny sportowe oraz sale koncertowe przygotował widowiskowy koncert online, podczas którego będzie można również usłyszeć japońskie bębny i rockową perkusję, śpiewaczkę operową, solistów grający na instrumentach smyczkowych.
Koncert będzie transmitowany online na żywo z pustej areny sportowej w Budapeszcie przy użyciu 20 kamer i najnowocześniejszej technologii przesyłu strumieniowego.
Występ tego genialnego pianisty, uwielbianego przez miliony, to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, którego nie można przegapić.
Image Image
Światowa premiera
Światowa premiera
29 grudnia HAVASI wykona swoje ulubione utwory i po raz pierwszy zagra swoje najnowsze kompozycje napisane w czasie trwania pandemii.
Image
KUP BILET
Biuletyn HAVASI:
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.